Geçmişi geleceğe bağlayan köprüler kurar…

HAKKIMIZDA

HÜR EFE Müzecilik; Kentlerin yerel/ulusal ölçekte hapsolmuş değerlerini estetik kaygıyla hazırlanmış, hedef kitleyi kavrayan, teşhir-tanzim ve taşınır kültür varlıklarıyla evrensele taşıyan müze, kültür-sanat merkezi ve sergi projelerine imza atmayı amaçlamaktadır. Bunun için tasarım, peyzaj ve elektrik projeleri hazırlar; danışmanlık; proje kontrolörlüğü; imalat, inşaat ve uygulama yapar.

     

 

     

 

VİZYONUMUZ

Başarıyla tamamlanacak her proje, mutlak odaklanma, iyi araştırma ve veri derleme, hayal gücü, sürekli güncellenme, teknoloji kullanımı ve tüm bunları uyum içinde hayata geçirecek adanmış bileşenler gerektirir. Bu bağlamda HÜR EFE Müzecilik, muhataplarında tam memnuniyet sağlamak için;

  • Değer yaratırken ticari etikten ayrılmayan
  • Zamanında teslimat için özveriyle çalışan,
  • Bilgiden, özgün ve çağdaş çizgisinden ödün vermeyen,
  • Demokratik kültürün geliştirilmesi, nefret söyleminin dışlanması, sosyal sınıflar arasındaki duvarların alçaltılması, paylaşımcılık ve sosyal iletişimi önemseyen,
  • Büyürken sektörün gelişimine katkı koyan,
  • Resmi paydaşlarla kesintisiz temas ve
  • İstihdama yeni profesyoneller katan bir yapılaşmayı benimsemiştir.


MİSYONUMUZ

Tarih ve kültürel mirası koruma altına alıp geleceğe aktarırken, HÜR EFE Müzecilik olarak yaptığımız her projede bileşenlerimiz ve dış paydaşlarımızda bilgi dağarcığımızı zenginleştirmeyi ve ürettiklerimizle yaşama değer katmayı hedefleriz. İnsan, mekân ve çevreyle uyumlu, yenilikçi ve yaratıcı fikirlerin kalite için vazgeçilmezliğinin bilincinde olarak, müzecilikte lider rol oynamaya adaydır.

 

BİLEŞENLERİMİZ

Akademisyen, tedarikçi, iç mimar, sanatçı, bilişim-yazılım, çevirmen, film ve üretim-montaj elemanlarıyla teorik zemini güçlü, uygulamada uzmanlaşmış, proje bazında bütünleşen deneyimli kadro.

 

ANA KADROMUZ